Credits CodesCodesForum logoCodingCreditCreditWelcomeСветът на Aвликейн, наричан също Авликени, се сформирал отдавна – вихрушка от прах и скала, които се слели в планета около гравитационното привличане на искра от най-чистата енергия, наречена Нексус. Животът се родил от елементите, които се сливали на повърхността, и магията, скрита в сърцевината му. Първичните Елохим дали живот на расите, предавайки управата над света на Седем божества. Три епохи и една Велика война по-късно... доброто и злото са загубили яснотата, която имаха в самото начало на всичко. Докато магьосническите фракции се борят за надмощие помежду си, а останалите раси се разкъсват от вътрешни междуособици, светът е все по-застрашен от настъплението на мрака отвъд... Отворете очите си за силите на магията и вземете оръжие, за да защитите Нексус! Или може би предпочитате да изчакате своя ред, за да се сдобиете с повече власт, или да бъдете сред свръхествествените раси, хванати между двете страни? Възможностите са безкрайни и изборът е ваш! NavigationSIMPLE RULES STORYLINE FACE CLAIMSUSERGROUPS CANON CHARS PRE-MADEANNOUNCEMENTSFORUM GUIDEVALON CITYWhat's new?12TH
Apr 2024
Бе направена проверка на активността.
6TH
Apr 2024
Активно е седмото Масово събитие на форума.
6TH
Apr 2024
Форумният скин е обновен.
22ND
Jan 2024
Добавено е по 1 свободно място в групата на серафимите и на архедемоните.
Вход

Забравих си паролата!

Active stuff
Latest topics
» flourish in the shade.
Sometimes I cannot take this place, sometimes it's my life I can't taste, sometimes I cannot feel my face - you'll never see me fall from grace. EmptyYesterday at 12:44 pm by - luca -

» Запазете своя лик
Sometimes I cannot take this place, sometimes it's my life I can't taste, sometimes I cannot feel my face - you'll never see me fall from grace. EmptyСря Май 15, 2024 10:05 pm by - luca -

» Върнете своя герой
Sometimes I cannot take this place, sometimes it's my life I can't taste, sometimes I cannot feel my face - you'll never see me fall from grace. EmptyСря Май 15, 2024 10:03 pm by - luca -

» they have let me burn and left me smoking all my live
Sometimes I cannot take this place, sometimes it's my life I can't taste, sometimes I cannot feel my face - you'll never see me fall from grace. EmptyСря Май 15, 2024 10:01 pm by - luca -

» "While seeking revenge, dig two graves - one for yourself.”
Sometimes I cannot take this place, sometimes it's my life I can't taste, sometimes I cannot feel my face - you'll never see me fall from grace. EmptyПон Май 13, 2024 9:12 pm by - luca -

» born to demon..
Sometimes I cannot take this place, sometimes it's my life I can't taste, sometimes I cannot feel my face - you'll never see me fall from grace. EmptyПон Май 13, 2024 1:40 pm by theo.

» Set my heart on fire Pour gasoline all over my desire When I go up in flames, I'm burning bright I'll tell you it's too late to apologize
Sometimes I cannot take this place, sometimes it's my life I can't taste, sometimes I cannot feel my face - you'll never see me fall from grace. EmptyПон Май 13, 2024 12:41 am by - luca -

» With each passing year, the shadows take their toll. But you remain.
Sometimes I cannot take this place, sometimes it's my life I can't taste, sometimes I cannot feel my face - you'll never see me fall from grace. EmptyНед Май 12, 2024 11:49 pm by - luca -

» Maksimilian
Sometimes I cannot take this place, sometimes it's my life I can't taste, sometimes I cannot feel my face - you'll never see me fall from grace. EmptyНед Май 12, 2024 6:10 pm by - luca -

Border
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 21 потребители: 9 Регистрирани, 0 Скрити и 12 Гости

.adorel, aleksander kalyazin., Amara Elrod., Catalin., e.remus, eliade., Insignia., moran knox., valeria;

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 90, на Пон Апр 29, 2024 5:44 am

Sometimes I cannot take this place, sometimes it's my life I can't taste, sometimes I cannot feel my face - you'll never see me fall from grace.

 :: It's time to write a new story :: Characters files Предишната тема Следващата тема Go down
Чет Юни 15, 2023 6:51 am
lorn

it feels fine - wasting all our time
In the back of my mind, a thorn in my spine

40 / born in forth age - shifter (wolf) - Joel Kinnaman

"Моля те, Лорн, вдигни си телефона, искам да поговорим ..."
Екранът отново светна в тъмната стая. Винаги изглеждаше толкова лесно. Единствено трябваше да протегне ръка, за да получи избавлението, за да спре... цялото брутално лутане.
Животът на вълкът отдавна не беше смислен. Отдавна беше някъде на ръба - винаги между живота и смъртта. Там, където само трохичка е достатъчна, за да продължиш отчаяното съществуване.

Лорн не се вписваше.
Никога, никъде. Не ставаше дума само за поредната глутница. Ставаше дума за живота. Сякаш не му принадлежеше, но се инатеше и го живееше. Искаше да си вземе всичко от него с последните си сили и да даде всичко от себе си... дори то да беше възможно най-лошото.

"Лорн?"
Още едно присветване на екрана и телефона почти веднага зазвъня. Без звук, но мъжът можеше да си представи бъркащото в съзнанието звучене.
Лорн отпи от прогарящото гърлото му уиски и със същото се протегна към безшумния нарушител на спокойствието му. И в този момент щеше да направи, каквото правеше всеки път.
Извади картата на телефона и предупреждението, че трябваше да постави някаква на екрана, беше всичко, което виждаше. Лоррн вече дори беше сменил апартамента, защото другият му носеше споменът от близкото разочарование. Беше свикнал да живее там, беше свикнал и с това да разочарова, но там щеше да бъде потърсен. А той винаги старателно почистваше следите си. До толкова, че дори да не могат да го надушат.

Цикълът на живота се затваря и това е всичко, което имам.
Нищо.


моля да смените името ми на Lorn., мерси.
Lorn.
Wolf-shifter
Lorn.
Posts : 75
Върнете се в началото Go down
Чет Юни 15, 2023 11:53 am
Accepted
Добре дошли в света на Авликейн!
Не забравяйте да се запознаете с Форумния кодекс и да се забавлявате!
- luca -
Admin
- luca -
Posts : 2352
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Идете на :
Не Можете да отговаряте на темите
 :: It's time to write a new story :: Characters files-