Credits CodesCodesForum logoCodingCreditCreditWelcomeСветът на Aвликейн, наричан също Авликени, се сформирал отдавна – вихрушка от прах и скала, които се слели в планета около гравитационното привличане на искра от най-чистата енергия, наречена Нексус. Животът се родил от елементите, които се сливали на повърхността, и магията, скрита в сърцевината му. Първичните Елохим дали живот на расите, предавайки управата над света на Седем божества. Три епохи и една Велика война по-късно... доброто и злото са загубили яснотата, която имаха в самото начало на всичко. Докато магьосническите фракции се борят за надмощие помежду си, а останалите раси се разкъсват от вътрешни междуособици, светът е все по-застрашен от настъплението на мрака отвъд... Отворете очите си за силите на магията и вземете оръжие, за да защитите Нексус! Или може би предпочитате да изчакате своя ред, за да се сдобиете с повече власт, или да бъдете сред свръхествествените раси, хванати между двете страни? Възможностите са безкрайни и изборът е ваш! NavigationSIMPLE RULES STORYLINE FACE CLAIMSUSERGROUPS CANON CHARS PRE-MADEANNOUNCEMENTSFORUM GUIDEVALON CITYWhat's new?12TH
Apr 2024
Бе направена проверка на активността.
6TH
Apr 2024
Активно е седмото Масово събитие на форума.
6TH
Apr 2024
Форумният скин е обновен.
22ND
Jan 2024
Добавено е по 1 свободно място в групата на серафимите и на архедемоните.
Вход

Забравих си паролата!

Active stuff
Latest topics
» Запазете своя лик
"As within, so without." EmptyYesterday at 8:52 pm by - luca -

» "While seeking revenge, dig two graves - one for yourself.”
"As within, so without." EmptyПон Май 13, 2024 9:12 pm by - luca -

» Върнете своя герой
"As within, so without." EmptyПон Май 13, 2024 9:09 pm by - luca -

» born to demon..
"As within, so without." EmptyПон Май 13, 2024 1:40 pm by theo.

» Set my heart on fire Pour gasoline all over my desire When I go up in flames, I'm burning bright I'll tell you it's too late to apologize
"As within, so without." EmptyПон Май 13, 2024 12:41 am by - luca -

» With each passing year, the shadows take their toll. But you remain.
"As within, so without." EmptyНед Май 12, 2024 11:49 pm by - luca -

» Maksimilian
"As within, so without." EmptyНед Май 12, 2024 6:10 pm by - luca -

» Вземете готов герой
"As within, so without." EmptyНед Май 12, 2024 1:32 pm by - luca -

» Отсъствия
"As within, so without." EmptyПет Май 10, 2024 3:24 pm by dae

Border
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 16 потребители: 7 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 2 Bots

Deon Elrod, e.remus, Insignia., mirabelle kalyazin., ortiz;, scarlett ashenford., valeria;

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 90, на Пон Апр 29, 2024 5:44 am

"As within, so without."

 :: It's time to write a new story :: Characters files Предишната тема Следващата тема Go down
Сря Авг 23, 2023 2:48 am



As above so below
as the body so the soul


Valeria Averill
Rivette's first turned vampire
Born in : The First Age
FC: Isabella "itsnotbella"

Имах косата на нощта. Очите ми бяха звездни, кристално ясни и светещи в небосвода. В тях се отразяваше блясъкът на безбройните светлинни точки на небето, който бяха връзката между светлината на звездите и светлината на моя вътрешен мрак. В тях се криеше магията и тайната на вампирската същност, които бяха станали част от мен. Бях обсебена от красотата на света, от неговите тайни и неизследвани места. Като млада, преди да се превърна в това, което съм сега, аз разхождах с надежда и вълнение из непознатите земи на света, родом носейки Драконовата планина в сърцето си. Търсейки, изследвайки, обозвачавайки.Борбата с пустотата на картите беше както предизвикателство, така и вдъхновение. С всеки нов контур, с всеки обозначен път, аз усещах, че навлизам в историята на местата, които изображавам. Бях свързана с преминатото, но и със сегашния момент. Моят хартия ставаше платно, на което се изписват приключения и легенди.
Тялото ми бе слабо и ранимо, но душата ми се издигаше високо, там сред мъгливите върхове на планините. С всяка стъпка, с всеки поет дъх, аз се впивах във всяко място, което обичах. Не ми беше трудно да се представя какво се крие зад този връх или този язовир. За мен всеки път беше път към знание и път към себе си.
Но Дилук имаше свои планове. Съдбата, която те поставя на кръстопътя между живот и смърт. Тя ме изплъзна от този свят на земи и пътища и ме въведе в свят на мрак и магия. Станах вампир - съществуваща между светлината и тъмнината, между живота и безсмъртието.Съдбата ми бе непостижим пъзел, чиито парчета се слагаха по магичен начин, оставяйки ме на кръстопътя на съществуването. Станах дете на огледалото - отразяваща се в двата свята, но никога съвършено принадлежаща нито на един, нито на друг. Бях стъпила в този свят на мрак и магия, като вампир с неизмерими власти и проклятия, но и като създание, което винаги ще търси своето място в този крехък баланс.
Тази нова реалност ме обгърна с мрак, който бе едновременно пленителен и ужасяващ. Светлината на деня вече не беше моен приятел, а слънчевите лъчи станаха извор на болка. Стремежът ми към разнообразие и познание ме караше да изследвам тъмнината, да разбера всяка нейна тайна и да намеря начин да я преодолея. И той беше там.
Въпреки че бях станала част от света на вампирите, аз носех в себе си и спомените за времето, когато бях картографката, търсеща красотата на природата и тайните на крайбрежието. Сърцето ми запазваше отпечатъка на всеки контур на земята, който бях обозначила със своите картите. Този отпечатък ме насочваше, давайки ми сила да се изправя пред новите предизвикателства.Този път обаче аз изследвах не само света около мен, но и мрака във вас. Всеки дребен детайл, всяка вълна на магия, всяка кръвна капка се отразяваха на картата на моята душа.
С времето научих как да се движа в мрака, как да разбера тайните на нощта и как да разшифровам пътя на звездите. Бях избрала нова същност, но не съм забравила какво бях преди. Моята душа бе мозайка от два свята - човешкия и вампирския, а аз се опитвах да ги съчетая в едно.Сега стоя на върха на тази планина, оглеждайки се назад към моментите, които ме доведоха до тук. Картите, които създадох, и пътешествията, които извърших, са част от мен. Художничката на светлината и мрака, която носи в себе си карти и легенди, но и магия и мрак.






NC

историята е съгласувана с Ривет. 
valeria;
Turned vampire
valeria;
Posts : 798
Върнете се в началото Go down
Сря Авг 23, 2023 5:47 am
Accepted
Добре дошли в света на Авликейн!
Не забравяйте да се запознаете с Форумния кодекс и да се забавлявате!
- luca -
Admin
- luca -
Posts : 2348
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Идете на :
Не Можете да отговаряте на темите
 :: It's time to write a new story :: Characters files-