Credits CodesCodesForum logoCodingCreditCreditWelcomeСветът на Aвликейн, наричан също Авликени, се сформирал отдавна – вихрушка от прах и скала, които се слели в планета около гравитационното привличане на искра от най-чистата енергия, наречена Нексус. Животът се родил от елементите, които се сливали на повърхността, и магията, скрита в сърцевината му. Първичните Елохим дали живот на расите, предавайки управата над света на Седем божества. Три епохи и една Велика война по-късно... доброто и злото са загубили яснотата, която имаха в самото начало на всичко. Докато магьосническите фракции се борят за надмощие помежду си, а останалите раси се разкъсват от вътрешни междуособици, светът е все по-застрашен от настъплението на мрака отвъд... Отворете очите си за силите на магията и вземете оръжие, за да защитите Нексус! Или може би предпочитате да изчакате своя ред, за да се сдобиете с повече власт, или да бъдете сред свръхествествените раси, хванати между двете страни? Възможностите са безкрайни и изборът е ваш! NavigationSIMPLE RULES STORYLINE FACE CLAIMSUSERGROUPS CANON CHARS PRE-MADEANNOUNCEMENTSFORUM GUIDEVALON CITYWhat's new? 29TH
Aug 2024
Форумният скин е обновен.
20TH
May 2024
Пусната е нова анкета, свързана с провеждането на масови събития през летния сезон. Анкетата е активна до 31.05.2024 г.
12TH
Apr 2024
Бе направена проверка на активността.
Вход

Забравих си паролата!

Active stuff
Latest topics
» ”The most important step a man can take. It's not the first one, is it? It's the next one. Always the next step, Dalinar.”
Отсъствия      - Page 6 EmptyToday at 8:13 pm by - luca -

» Запазете своя лик
Отсъствия      - Page 6 EmptyToday at 1:25 am by - luca -

» Отсъствия
Отсъствия      - Page 6 EmptyСря Сеп 11, 2024 11:09 pm by vidalia bealmont

» Drawn to the darkness, love when it hurts
Отсъствия      - Page 6 EmptyВто Сеп 10, 2024 1:23 am by - luca -

» we are all lost in the end of our journey
Отсъствия      - Page 6 EmptyПон Сеп 09, 2024 12:10 am by - luca -

» "She licks blood off her fingers and she looks like divine absolution. Careful, meleager; this is your sport bit she's not playing a game."
Отсъствия      - Page 6 EmptyПет Сеп 06, 2024 5:10 pm by - luca -

» There is always something more to lose.
Отсъствия      - Page 6 EmptyЧет Сеп 05, 2024 8:33 pm by - luca -

» the night is dark and full of mysteries
Отсъствия      - Page 6 EmptyЧет Авг 29, 2024 10:35 pm by - luca -

» Важни съобщения
Отсъствия      - Page 6 EmptyЧет Авг 29, 2024 12:26 am by - luca -

Border
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 22 потребители: 6 Регистрирани, 0 Скрити и 16 Гости :: 2 Bots

.adorel, aleksander kalyazin., castor vanserra., elayane., Insignia., moran knox.

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 90, на Пон Апр 29, 2024 5:44 am

Отсъствия

 :: The beginning of it all :: Members hub Предишната тема Следващата тема Go down
Пет Авг 09, 2024 4:25 pm
Такам, нов график и ново излизане в почивка от форума. За периода от 16.08 до 25.08  включително, ще обикалям скандинавските страни и ще работя. Тъй като графикът ми е работа през деня и пътуване през нощта активността ми ще е нулева. Предварително се извинявам на всички другачета. Ако все пак героят ми е нужен за нещо свързано с развиване на форума съм насреща, но моля да бъда предварително предупредена, за да мога да отреагирам навреме.
Важи за всичките ми герои.
Insignia.
Goddess
Insignia.
Posts : 6002
Върнете се в началото Go down
Съб Авг 17, 2024 10:33 pm
Докъм края на месеца служебната ми ангажираност ще възпрепятства това да поддържам активност във форума.
Julianna Doyle
Consort
Julianna Doyle
Posts : 160
Върнете се в началото Go down
Съб Авг 24, 2024 3:56 pm
Insignia. написа:Такам, нов график и ново излизане в почивка от форума. За периода от 16.08 до 25.08  включително, ще обикалям скандинавските страни и ще работя. Тъй като графикът ми е работа през деня и пътуване през нощта активността ми ще е нулева. Предварително се извинявам на всички другачета. Ако все пак героят ми е нужен за нещо свързано с развиване на форума съм насреща, но моля да бъда предварително предупредена, за да мога да отреагирам навреме.
Важи за всичките ми герои.
Удължавам отсъствието си до 01.09.
Insignia.
Goddess
Insignia.
Posts : 6002
Върнете се в началото Go down
Пон Авг 26, 2024 2:40 pm
До края на септември ще ми бъде доста трудно да поддържам активност във форума. Изведнъж се насъбраха много неща за следващият месеца, така че с изключение на единични дни тук-таме (ще се постарая да върна отговори на другарчетата си възможно най-бързо), вероятно активността ми ще е слаба до нулева. Важи за всичките ми герои.
odea.
Human
odea.
Posts : 513
Върнете се в началото Go down
Съб Сеп 07, 2024 10:56 pm
От утре до 13.09. Важи за всичките ми герои.
Aeneas;
God
Aeneas;
Posts : 3786
Върнете се в началото Go down
Сря Сеп 11, 2024 11:09 pm
До 15.09 ще бъда със слаба до нулева активност. Важи за всички мои герои. Извинявам се предварително на другарчетата си, ще се постарая да се реванширам.
vidalia bealmont
Pure-blood Evarrim
vidalia bealmont
Posts : 55
Върнете се в началото Go down
Sponsored content
Върнете се в началото Go down
Страница 6 от 6Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Създайте нова темаНапишете отговор
Идете на :
Можете да отговаряте на темите
 :: The beginning of it all :: Members hub-