Credits CodesCodesForum logoCodingCreditCreditWelcomeСветът на Aвликейн, наричан също Авликени, се сформирал отдавна – вихрушка от прах и скала, които се слели в планета около гравитационното привличане на искра от най-чистата енергия, наречена Нексус. Животът се родил от елементите, които се сливали на повърхността, и магията, скрита в сърцевината му. Първичните Елохим дали живот на расите, предавайки управата над света на Седем божества. Три епохи и една Велика война по-късно... доброто и злото са загубили яснотата, която имаха в самото начало на всичко. Докато магьосническите фракции се борят за надмощие помежду си, а останалите раси се разкъсват от вътрешни междуособици, светът е все по-застрашен от настъплението на мрака отвъд... Отворете очите си за силите на магията и вземете оръжие, за да защитите Нексус! Или може би предпочитате да изчакате своя ред, за да се сдобиете с повече власт, или да бъдете сред свръхествествените раси, хванати между двете страни? Възможностите са безкрайни и изборът е ваш! NavigationSIMPLE RULES STORYLINE FACE CLAIMSUSERGROUPS CANON CHARS PRE-MADEANNOUNCEMENTSFORUM GUIDEVALON CITYWhat's new?12TH
Apr 2024
Бе направена проверка на активността.
6TH
Apr 2024
Активно е седмото Масово събитие на форума.
6TH
Apr 2024
Форумният скин е обновен.
22ND
Jan 2024
Добавено е по 1 свободно място в групата на серафимите и на архедемоните.
Вход

Забравих си паролата!

Active stuff
Latest topics
» Запазете своя лик
Oh, could I be the sky on the Fourth of July? EmptyYesterday at 12:12 pm by - luca -

» Отсъствия
Oh, could I be the sky on the Fourth of July? EmptyYesterday at 12:30 am by erinna daelarien

» Вземете готов герой
Oh, could I be the sky on the Fourth of July? EmptyНед Апр 28, 2024 11:25 pm by - luca -

» Nolan Naim | Angel | Born in Fourth Age | Free
Oh, could I be the sky on the Fourth of July? EmptyПет Апр 26, 2024 4:22 pm by Selestra;

» Върнете своя герой
Oh, could I be the sky on the Fourth of July? EmptyЧет Апр 25, 2024 10:04 pm by - luca -

» avernus on high heels.
Oh, could I be the sky on the Fourth of July? EmptyЧет Апр 25, 2024 9:51 pm by - luca -

» Eliza Maven | HB evarrim | Alchemist | FC : Sabrina Carpenter | Obtained
Oh, could I be the sky on the Fourth of July? EmptyЧет Апр 25, 2024 7:10 pm by elayane.

» Вземете важен герой
Oh, could I be the sky on the Fourth of July? EmptyВто Апр 23, 2024 2:29 pm by - luca -

» Death comes for us all;
Oh, could I be the sky on the Fourth of July? EmptyПет Апр 19, 2024 11:26 pm by - luca -

Border
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 2 Гости

valeria;

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 90, на Пон Апр 29, 2024 5:44 am

Oh, could I be the sky on the Fourth of July?

 :: It's time to write a new story :: Characters files Предишната тема Следващата тема Go down
Съб Апр 13, 2024 12:53 am
I'm only honest when it rains
Orion Bowden
pitch black, pale blue
Късно е. Краят на август. Нощта е прохладна, небето чисто. Помниш ли среднощните ни разходки, любима? Когато ме питаше за звездите, а аз откривах целия безкраен гоблен на космоса пред очите ти? Там, сред въртящите се галактики и танца на звездите, сред енигматичните тайни на вселената като че запечатах любовта ни, колкото кратка и да бе тя.
Винаги съм бил човек на науката. Търся логиката във всяка малка ниша на съществуването ни. Ние, хората, сме прокълнати. Орисани сме със стремеж да дешифрираме мистериите на сътворението, да проумеем сложното взаимодействие на материя и енергия в космически мащаби. Впускаме се в тази съдбоносна и грандиозна симфония - ръководена от законите на физиката - от родилните мъки на новородените звезди до тихата елегия на умиращите галактики, в отчайващ опит да достигнем финала на безкрайната космическа сага, на съществуването, на живота, на нас самите.
Воден от трепкащата светлина на далечни звезди и шепота на космическото ехо, и тази нощ се опитвам да те открия сред звездите. Надниквам през призмата на наблюдението, опитвайки се да разкрия къде сбърках, за да те загубя така окончателно. Математическите формули не могат да открият отговора на задачата. Има твърде много неизвестни. Всъщност... има само едно – ти, любима.
Понякога се чудя, още ли плаваш в дълбините на космоса, където властва само мрак. Търсиш ли ме сред звездите, както всяка нощ те търся аз? Ти остана моята космическа енигма, която не можах да разбера. Исках да опитомя неуловимата и тъмна природа на същността ти, да я подчиня на човешките закони, за да те задържа още съвсем малко, още съвсем близо. Разчовърках сложните механизми на грандиозния ти дизайн, за да задоволя човешкото си любопитство и непрестанно търсене на разбиране. А ти погълна душата ми като бездна на черна дупка и просто си отиде.
Гася поредната цигара в умиращата тишина на града. Слагам каската и възсядам мотора, поглеждайки звездите гаснещи в огнените нюанси на зората. Паля двигателя и потеглям без посока. Защото, любима, всички пътища ме водят към теб.
26 | human | Lorenzo Zurzolo



orion;
Human
orion;
Posts : 6
Върнете се в началото Go down
Съб Апр 13, 2024 1:19 am
Accepted
Добре дошли в света на Авликейн!
Не забравяйте да се запознаете с Форумния кодекс и да се забавлявате!
- luca -
Admin
- luca -
Posts : 2327
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Идете на :
Не Можете да отговаряте на темите
 :: It's time to write a new story :: Characters files-