Credits CodesCodesForum logoCodingCreditCreditWelcomeСветът на Aвликейн, наричан също Авликени, се сформирал отдавна – вихрушка от прах и скала, които се слели в планета около гравитационното привличане на искра от най-чистата енергия, наречена Нексус. Животът се родил от елементите, които се сливали на повърхността, и магията, скрита в сърцевината му. Първичните Елохим дали живот на расите, предавайки управата над света на Седем божества. Три епохи и една Велика война по-късно... доброто и злото са загубили яснотата, която имаха в самото начало на всичко. Докато магьосническите фракции се борят за надмощие помежду си, а останалите раси се разкъсват от вътрешни междуособици, светът е все по-застрашен от настъплението на мрака отвъд... Отворете очите си за силите на магията и вземете оръжие, за да защитите Нексус! Или може би предпочитате да изчакате своя ред, за да се сдобиете с повече власт, или да бъдете сред свръхествествените раси, хванати между двете страни? Възможностите са безкрайни и изборът е ваш! NavigationSIMPLE RULES STORYLINE FACE CLAIMSUSERGROUPS CANON CHARS PRE-MADEANNOUNCEMENTSFORUM GUIDEVALON CITYWhat's new? 17TH
Oct 2024
Бе извършена проверка на активността.
11TH
Oct 2024
Обновена е Времевата линия на форума. Публикувани са регламентът и записването за двата предстоящи еваримски съвета, както и регламентът за участие в предстоящия вампирски съвет.
29TH
Aug 2024
Форумният скин е обновен.
20TH
May 2024
Пусната е нова анкета, свързана с провеждането на масови събития през летния сезон. Анкетата е активна до 31.05.2024 г.
12TH
Apr 2024
Бе направена проверка на активността.
Вход

Забравих си паролата!

Active stuff
Latest topics
» Върнете своя герой
he felt so awfully old and worn, and so young all at once, raw as a wound. EmptyToday at 8:17 am by alasdain ghreidheir.

» Заети и запазени ликове
he felt so awfully old and worn, and so young all at once, raw as a wound. EmptyYesterday at 11:52 pm by -alice.

» Новини
he felt so awfully old and worn, and so young all at once, raw as a wound. EmptyYesterday at 4:09 pm by - luca -

» Липсва ми смехът, като въздуха - задушава ме, нямам дъх. Уморена, вън вали, а вътре в мене нямам сили.
he felt so awfully old and worn, and so young all at once, raw as a wound. EmptyВто Окт 15, 2024 3:31 pm by - luca -

» Запазете своя лик
he felt so awfully old and worn, and so young all at once, raw as a wound. EmptyПон Окт 14, 2024 12:49 am by - luca -

» Отсъствия
he felt so awfully old and worn, and so young all at once, raw as a wound. EmptyНед Окт 06, 2024 4:23 pm by Insignia.

» Jiyan Seo /third age/pure blood evarrim/ fc: byun baekhyun/ free
he felt so awfully old and worn, and so young all at once, raw as a wound. EmptyНед Окт 06, 2024 3:56 pm by azai;

» he felt so awfully old and worn, and so young all at once, raw as a wound.
he felt so awfully old and worn, and so young all at once, raw as a wound. EmptyЧет Окт 03, 2024 10:20 am by - luca -

» Sometimes, the wicked will tell us things just to confuse us–to haunt our thoughts long after we've faced them
he felt so awfully old and worn, and so young all at once, raw as a wound. EmptyЧет Окт 03, 2024 10:19 am by - luca -

Border
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 13 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости :: 1 Bot

Catalin., moran knox., vidalia bealmont

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 205, на Сря Сеп 25, 2024 10:12 pm

he felt so awfully old and worn, and so young all at once, raw as a wound.

 :: It's time to write a new story :: Characters files Предишната тема Следващата тема Go down
Сря Окт 02, 2024 10:41 pm
UNBROKEN





Откъси от дневника на неизвестен еварим

“Намерих дневниците на прадядо си и най-сетне открих онова, което мама и татко толкова усърдно криеха от мен. С причина винаги са ни мразели - родът на майка е покварен. Създали сме чудовище. Намерих координатите на тайника, в който прядядо го е скрил в опит той и целият останал свят да го забравят.”

“Знам, че не трябва, но ходя и го гледам. Не мога да отвърна очи. Видът му ме преследва и в сънищата ми. Дори и изсъхнал, виждам лицето на прадядо си в него. Какво ли ще стане, ако му дам да пие кръв?  ”

“Реших го. Не мога да живея със себе си повече - нито мога да ям, нито мога да спя… Ако никога повече не пиша в този дневник, той сигурно ме е убил. И няма да има разлика, защото аз вече нямам живот. Вината за всичко това е пропила всяка минута от живота ми.”

“Ще ме преследва вечно викът, който чудовището нададе, когато оживя отново, когато разбра колко дълго време е бил затворен. Не мога да спра да виждам лицето му. Никога няма да мога да забравя какво беше усещането толкова древно създание да се метне в краката ми и да ми се врече във вярност.
Но аз не я искам. Нямам нужда от нея. Дадох му живота обратно, но не искам нищо повече. Не мисля, че имам право.

Не искам и да го виждам.

Ако някога ме убие, търсете Октавиан.”


Преди около сто години, полицейско управление във Фаустус

- Господин… Стронг, нали така? Сайлъс кимна.
- Виждам, че академията ви е дала добри оценки във всички дисциплини, но… Доколкото разбирам, вие сте вампир. Не смятате ли, че това донякъде си противоречи с желаната от вас позиция?”
- Не сте първият, който пита. Очевидно не смятам, щом съм тук, и очевидно и други са на моето мнение, щом са ме допуснали.
- Все факти, господин Стронг. И все пак… Как бяхте превърнат, ако не е тайна?
- Това е лична информация, за която предпочитам да не говоря.- Мъжът срещу него повдигна вежда, и Сайлъс въздъхна и добави.- Вижте, не желая да говоря за това, но мисля, че ви е достатъчно да ви уверя, че не е било по мое желание.[/b]
По погледа на евентуалния му бъдещ началник - шифтър-вълк на средна възраст, ясно си личеше, че не бе достатъчно. Донякъде Сайлъс го разбираше, предвид особените отношения на двата им вида. И все пак…
- Нека ви дам моята гледна точка. От самото си появяване на този свят, - нарочно избегна думата раждане, защото такова не бе имал. - Аз съм закърмен с мисълта, че трябва да служа и да защитавам, и съм водил живота си, следвайки този принцип. Смятам да продължа да го правя. Нима естествената ми диета, за която, нека повторя, аз нямам избор, е толкова непреодолима пречка? Особено в тази епоха, в която живеем, в която дори не е нужно да докосвам друг човек, за да се нахраня.

В крайна сметка бе назначен, и макар да му отне дълго време да пребори предразсъдъците срещу него и да се докаже, вече доста години следователят Сайлъс Стронг (да, много с-та) се ползваше с уважение от колегите си.
-
---

- Истинското му име е Октавиан, тъй като е бил осми неуспешен опит на създателя си да се възпроизведе.
- Не твърде дълго след създаването на своето копие, еваримът Гай Силванас осъзнава грешката си и горчиво се разкайва. Уви, не може да убие Октавиан, но го прокужда и отпраща на другия край на света посредством магия, за да живее не-живота си далеч от него.
- Някъде в началото на Третата епоха Силванас размисля и Октавиан е намерен и затворен е в тайник, за да изсъхне.
- Не крие, че е вампир, но крие, че е Лорд, тъй като това би повдигнало някои въпроси, на които той не желае да отговаря.
- В момента ползва името Сайлъс Стронг. Истинското му име е обвързано с първоначалната му клетва за вярност към създателя му и неговото поколение и му причинява физическа болка, когато бъде казано около него.
- На свобода е от малко повече от сто години, и му е отнело известно време да свикне с новите технологии и новото устройство на света.
- Не обича еварими.






Silas.
Vampire lord
Silas.
Posts : 46
Върнете се в началото Go down
Чет Окт 03, 2024 10:20 am
Accepted
Добре дошли в света на Авликейн!
Не забравяйте да се запознаете с Форумния кодекс и да се забавлявате!
- luca -
Admin
- luca -
Posts : 2454
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Идете на :
Не Можете да отговаряте на темите
 :: It's time to write a new story :: Characters files-