Credits CodesCodesForum logoCodingCreditCreditWelcomeСветът на Aвликейн, наричан също Авликени, се сформирал отдавна – вихрушка от прах и скала, които се слели в планета около гравитационното привличане на искра от най-чистата енергия, наречена Нексус. Животът се родил от елементите, които се сливали на повърхността, и магията, скрита в сърцевината му. Първичните Елохим дали живот на расите, предавайки управата над света на Седем божества. Три епохи и една Велика война по-късно... доброто и злото са загубили яснотата, която имаха в самото начало на всичко. Докато магьосническите фракции се борят за надмощие помежду си, а останалите раси се разкъсват от вътрешни междуособици, светът е все по-застрашен от настъплението на мрака отвъд... Отворете очите си за силите на магията и вземете оръжие, за да защитите Нексус! Или може би предпочитате да изчакате своя ред, за да се сдобиете с повече власт, или да бъдете сред свръхествествените раси, хванати между двете страни? Възможностите са безкрайни и изборът е ваш! NavigationSIMPLE RULES STORYLINE FACE CLAIMSUSERGROUPS CANON CHARS PRE-MADEANNOUNCEMENTSFORUM GUIDEVALON CITYWhat's new?12TH
Apr 2024
Бе направена проверка на активността.
6TH
Apr 2024
Активно е седмото Масово събитие на форума.
6TH
Apr 2024
Форумният скин е обновен.
22ND
Jan 2024
Добавено е по 1 свободно място в групата на серафимите и на архедемоните.
Вход

Забравих си паролата!

Active stuff
Latest topics
» Вземете готов герой
Isaac Rollins| Demon| Daniel Gillies| Free EmptyYesterday at 11:38 pm by - luca -

» Върнете своя герой
Isaac Rollins| Demon| Daniel Gillies| Free EmptyYesterday at 10:04 pm by - luca -

» avernus on high heels.
Isaac Rollins| Demon| Daniel Gillies| Free EmptyYesterday at 9:51 pm by - luca -

» Eliza Maven | HB evarrim | Alchemist | FC : Sabrina Carpenter | Obtained
Isaac Rollins| Demon| Daniel Gillies| Free EmptyYesterday at 7:10 pm by elayane.

» Запазете своя лик
Isaac Rollins| Demon| Daniel Gillies| Free EmptyСря Апр 24, 2024 9:59 pm by - luca -

» Вземете важен герой
Isaac Rollins| Demon| Daniel Gillies| Free EmptyВто Апр 23, 2024 2:29 pm by - luca -

» Отсъствия
Isaac Rollins| Demon| Daniel Gillies| Free EmptyВто Апр 23, 2024 12:57 pm by Insignia.

» Death comes for us all;
Isaac Rollins| Demon| Daniel Gillies| Free EmptyПет Апр 19, 2024 11:26 pm by - luca -

» Every man has his thorns, not of him, but in him, deep as bones.”
Isaac Rollins| Demon| Daniel Gillies| Free EmptyПон Апр 15, 2024 8:45 pm by - luca -

Border
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 25 потребители: 9 Регистрирани, 0 Скрити и 16 Гости

.adorel, andarta., e.remus, eridan;, mirabelle kalyazin., odea., orion;, valeria;, Valtorin

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 83, на Вто Окт 17, 2023 10:04 pm

Isaac Rollins| Demon| Daniel Gillies| Free

 :: It's time to write a new story :: Characters files :: Premade characters Предишната тема Следващата тема Go down
Пет Фев 03, 2023 7:11 pm
 
Isaac Rollins
 
the one who lost everything
  • Looks like 36
  • Second Age
  • Demon
  • Daniel Gillies
Personal Traits

Демонът на честта. Така се определяше Айзък Ролинс. Въпреки, че бе демон, Айзък имаше свои правила, които предпочиташе да спазва. Странните погледи не го интересуваха. Той е същински джентълмен. Стига да не бъде настъпен по болно място. Ако има начин дори ще стори на мравката път. Несправедливостта го дразни. А когато някой не си свърши работата, той се намесва. Понякога мисли, че е роден в грешния вид, защото никога не е срещал някой друг като него, въпреки че и той има тъмна страна.

   
Backstory

Девойка в беда, нападната от кръвопиещ звяр. Няма кой да чуе виковете й, освен мен. Всичко това се случва под прозореца ми, а няма никой желаещ от останалите ми съседи да се намеша в грозноватата картинка. Може би хората и не само те си заслужават съдбата. Простодушието им е това, което ги убива. Но аз не мога да стоя настрана. Трябва да се намешам. Или пък да се престоря, че нищо не се случва. Колко пъти се бях мешал и защо? Може би ако бях повече като събратята си, нямаше да ме интересува.
Излязох от дома си. Днес нямаше да позволя човешки живот да бъде отнет. Дипломатичността ми може да се окаже полезна този път. Или пък отново ще трябва да се бия. Не искам да гледат на мен като рицар на бял кон. Не съм такъв. И аз имам своята тъмна страна, която държа под контрол. Не съм никой да съдя, но не съм съгласен живот да бъде даден така, напразно. Де да мислех така, когато самият аз отнех живот.

   
Nowadays

Доктор. Призван хирург. Заклел се да прави всичко по силите си да запази живота. В този живот това е моето призвание. Бях си дал обещание, че ще сторя всичко по силите си, за да докажа, че не всички сме еднакви и няма нищо срамно в това. И ето, че го сторих. Някои все още ме гледаха с насмешка, но това няма значение. Понякога жаждата за хаос е по-силна от мен, но никога не я оставям да вземе контрола когато съм на работното си място. А вечери си позволявам да се отпусна, но не прекалено. Но имам чувството, че чернокосата красавица, която срещнах в един бар може и да промени това.

Nyssiana
Demon
Nyssiana
Posts : 118
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Идете на :
Не Можете да отговаряте на темите
 :: It's time to write a new story :: Characters files :: Premade characters-