Credits CodesCodesForum logoCodingCreditCreditWelcomeСветът на Aвликейн, наричан също Авликени, се сформирал отдавна – вихрушка от прах и скала, които се слели в планета около гравитационното привличане на искра от най-чистата енергия, наречена Нексус. Животът се родил от елементите, които се сливали на повърхността, и магията, скрита в сърцевината му. Първичните Елохим дали живот на расите, предавайки управата над света на Седем божества. Три епохи и една Велика война по-късно... доброто и злото са загубили яснотата, която имаха в самото начало на всичко. Докато магьосническите фракции се борят за надмощие помежду си, а останалите раси се разкъсват от вътрешни междуособици, светът е все по-застрашен от настъплението на мрака отвъд... Отворете очите си за силите на магията и вземете оръжие, за да защитите Нексус! Или може би предпочитате да изчакате своя ред, за да се сдобиете с повече власт, или да бъдете сред свръхествествените раси, хванати между двете страни? Възможностите са безкрайни и изборът е ваш! NavigationSIMPLE RULES STORYLINE FACE CLAIMSUSERGROUPS CANON CHARS PRE-MADEANNOUNCEMENTSFORUM GUIDEVALON CITYWhat's new?12TH
Apr 2024
Бе направена проверка на активността.
6TH
Apr 2024
Активно е седмото Масово събитие на форума.
6TH
Apr 2024
Форумният скин е обновен.
22ND
Jan 2024
Добавено е по 1 свободно място в групата на серафимите и на архедемоните.
Вход

Забравих си паролата!

Active stuff
Latest topics
» Nolan Naim | Angel | Born in Fourth Age | Free
Marcus Wright | 27 | fire sprite | Jamie Dornan | Free EmptyYesterday at 4:22 pm by Selestra;

» Вземете готов герой
Marcus Wright | 27 | fire sprite | Jamie Dornan | Free EmptyЧет Апр 25, 2024 11:38 pm by - luca -

» Върнете своя герой
Marcus Wright | 27 | fire sprite | Jamie Dornan | Free EmptyЧет Апр 25, 2024 10:04 pm by - luca -

» avernus on high heels.
Marcus Wright | 27 | fire sprite | Jamie Dornan | Free EmptyЧет Апр 25, 2024 9:51 pm by - luca -

» Eliza Maven | HB evarrim | Alchemist | FC : Sabrina Carpenter | Obtained
Marcus Wright | 27 | fire sprite | Jamie Dornan | Free EmptyЧет Апр 25, 2024 7:10 pm by elayane.

» Запазете своя лик
Marcus Wright | 27 | fire sprite | Jamie Dornan | Free EmptyСря Апр 24, 2024 9:59 pm by - luca -

» Вземете важен герой
Marcus Wright | 27 | fire sprite | Jamie Dornan | Free EmptyВто Апр 23, 2024 2:29 pm by - luca -

» Отсъствия
Marcus Wright | 27 | fire sprite | Jamie Dornan | Free EmptyВто Апр 23, 2024 12:57 pm by Insignia.

» Death comes for us all;
Marcus Wright | 27 | fire sprite | Jamie Dornan | Free EmptyПет Апр 19, 2024 11:26 pm by - luca -

Border
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Aeneas;, bates;, casimir elrod.

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 83, на Вто Окт 17, 2023 10:04 pm

Marcus Wright | 27 | fire sprite | Jamie Dornan | Free

 :: It's time to write a new story :: Characters files :: Premade characters Предишната тема Следващата тема Go down
Вто Фев 28, 2023 9:18 pm




The tempter, or the tempted, who sins most?
   

Basic data.



Name Marcus Wright

Age 27 years old

Race fire sprite

BornFourth age

FC
Jamie Dornan


About Him.

Отначало.
Започни отначало.
Лесно е.
Думите са лесни. Те описват, насочват, разказват. Трудно е един писател да остане неразбран. Защото всичко е там. Малки знаци, насочващи към мисълта му. Черни чертички, развихрящи въображението му. Трудно е един художник да остане разбран. Разполага само с молив, с бои. Фигурите насочват към лъжа. Линиите скриват мисълта. Цялата му душа потъва в графита, за да се разлее в мистериозна картина.
Дългите пръсти раздират белия лист.
Отначало.
Започни отначало.
Писателите са щастливци. Те никога не са сами. Безбройните образи, които се въртят в съзнанието им, създават свят, изпълнен с приятели, врагове, любовници и разбити сърца. Могат да създадат всичко. Героите им са като пластелин – оформят се по усмотрението на човека зад листа. И никога не си тръгват. Да си художник е самотно. Платното разкрива истината, красива или грозна, плашеща или успокояваща. Не можеш да я манипулираш, нито да я промениш по начин, който да ти донесе покой. Героите си тръгват, а на тяхно място идват нови, които за няколко секунди успяват да запълнят празнината. За няколко секунди се губят в тишината. Моливът се чупи.
Отначало.
Започни отначало.
Никога не ме е бивало с думите, затова се превърнах в художник. И така преборих сънищата си.  Сънищата са умела игра на съзнанието ни. Затвор, в който мислите се блъскат и изкривяват. Превръщат в реалност това, което никога не е и няма да съществува. Случвало ви се е да се събудите и няколко дълги секунди да не можете да осъзнаете дали това, което току-що сте преживели е истина или плод на въображението ви, нали? На всеки се е случвало. Дори на мен.Нямам ясен спомен кога се появи това неистово желание да пресъздавам сънищата си върху бял лист хартия. Ако трябва да съм честен, никога не съм предполагал, че мога да рисувам. Но търсех начин да се отърва от всички тези картини. И белият лист се превърна в най-добрия ми приятел.Постепенно започнах да виждам непознати образи. Образи, които объркваха съзнанието ми, но бях убеден, че не са нищо повече от най-обикновена игра на въображението ми. Изкривена шега. Всички тези образи намираха своят еквивалент върху платната ми. Защото само така успявах да успокоя бушуващите си мисли. Само така успявах да получа така желания контрол.
Затова сега съм просто художник.
Късам листовете с непознати образи…
… и започвам отначало.

- Маркъс е братовчед на Карина
- Наясно е със случилото се в живота й и пази тайната от нея.
- Ликът е запазен за този герой.





Carina Howard.
Consort
Carina Howard.
Posts : 2759
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Идете на :
Не Можете да отговаряте на темите
 :: It's time to write a new story :: Characters files :: Premade characters-