Credits CodesCodesForum logoCodingCreditCreditWelcomeСветът на Aвликейн, наричан също Авликени, се сформирал отдавна – вихрушка от прах и скала, които се слели в планета около гравитационното привличане на искра от най-чистата енергия, наречена Нексус. Животът се родил от елементите, които се сливали на повърхността, и магията, скрита в сърцевината му. Първичните Елохим дали живот на расите, предавайки управата над света на Седем божества. Три епохи и една Велика война по-късно... доброто и злото са загубили яснотата, която имаха в самото начало на всичко. Докато магьосническите фракции се борят за надмощие помежду си, а останалите раси се разкъсват от вътрешни междуособици, светът е все по-застрашен от настъплението на мрака отвъд... Отворете очите си за силите на магията и вземете оръжие, за да защитите Нексус! Или може би предпочитате да изчакате своя ред, за да се сдобиете с повече власт, или да бъдете сред свръхествествените раси, хванати между двете страни? Възможностите са безкрайни и изборът е ваш! NavigationSIMPLE RULES STORYLINE FACE CLAIMSUSERGROUPS CANON CHARS PRE-MADEANNOUNCEMENTSFORUM GUIDEVALON CITYWhat's new?12TH
Apr 2024
Бе направена проверка на активността.
6TH
Apr 2024
Активно е седмото Масово събитие на форума.
6TH
Apr 2024
Форумният скин е обновен.
22ND
Jan 2024
Добавено е по 1 свободно място в групата на серафимите и на архедемоните.
Вход

Забравих си паролата!

Active stuff
Latest topics
» Запазете своя лик
Oh, I will never kill myself to save my soul. EmptyYesterday at 8:52 pm by - luca -

» "While seeking revenge, dig two graves - one for yourself.”
Oh, I will never kill myself to save my soul. EmptyПон Май 13, 2024 9:12 pm by - luca -

» Върнете своя герой
Oh, I will never kill myself to save my soul. EmptyПон Май 13, 2024 9:09 pm by - luca -

» born to demon..
Oh, I will never kill myself to save my soul. EmptyПон Май 13, 2024 1:40 pm by theo.

» Set my heart on fire Pour gasoline all over my desire When I go up in flames, I'm burning bright I'll tell you it's too late to apologize
Oh, I will never kill myself to save my soul. EmptyПон Май 13, 2024 12:41 am by - luca -

» With each passing year, the shadows take their toll. But you remain.
Oh, I will never kill myself to save my soul. EmptyНед Май 12, 2024 11:49 pm by - luca -

» Maksimilian
Oh, I will never kill myself to save my soul. EmptyНед Май 12, 2024 6:10 pm by - luca -

» Вземете готов герой
Oh, I will never kill myself to save my soul. EmptyНед Май 12, 2024 1:32 pm by - luca -

» Отсъствия
Oh, I will never kill myself to save my soul. EmptyПет Май 10, 2024 3:24 pm by dae

Border
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 2 Bots

.ciel., eliza;;, valeria;

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 90, на Пон Апр 29, 2024 5:44 am

Oh, I will never kill myself to save my soul.

 :: It's time to write a new story :: Characters files Предишната тема Следващата тема Go down
Нед Сеп 17, 2023 7:17 pm
Keira Moore / Grace Anderson


170 - pure blood alchemist - claire holt

Кийра Муур е съвършеното описание на всичко, което обществото ( аз ) не възприема.
Къса коса, в която ако се загледаш, ще видиш множество дупки и директно ще можеш да видиш през скалпа и липсата на ум. Добре, че връзва косата си на опашка през повечето време. И тези вечно цъфтящи крайчета ...
Докато я гледам как се поклаща с многото килограми, си представям как всяка гънка се гъне и подскача. Добре, че не облича прилепнали дрехи. Тогава няма да е само представа, а реалността, в която не виждам нищо повече от сланини и се моля да ослепея по-бързо.
Кълна се, понякога ми е трудно да стигна до лицето.
Кийра изобщо не прилича на родителите си. Фини и елегантни - а дъщеря им - жестоко тромава.
Вероятно бих могла да я приема в групата ни, ако изобщо поне по един критерий се вписваше. Ако се загледам в лицето й, сигурно ще намеря нещо, което да ми хареса ... поне малко. Но обикновено се старая да не я гледам. При още по-добри обстоятелства - дори да не я каня у дома или на пищните балове и скришни сбирки. Понякога етикетът повелява, но винаги търся начин да си го спестя.


Не съм се молил да я няма. Не предполагах, че след поредната шега просто ще изчезне. Вината не може да е моя за това, че сега не могат да я намерят. Не мисля, че съм прекалил чак толкова. Ние само се позабавлявахме и на нея й хареса. Но и наистина ли мисли, че между нас може да се получи? Единствено загубих бас и трябваше да я накарам да полудее п0 мен, след това бързо я отрязах, за да не й давам допълнителни напразни надежди.
А и моя ли е вината, че се е заблудила така? Наистина ли смята, че между нас може да се случи нещо?
Трябва ли да казвам за това на родителите й сега?
Ще им го спестя.
Ще я намерят.
Няма да оцелее дълго сама ...


Аз съм Грейс Андресън. След години подготовка да създам грешна представа на хората за мен, най-сетне намерих подходящ момент да се измъкне от семейство Муур и семейство Енгелс, както и ... всичките ми останали роднини. Не инсценирах самоубийство или нещо грандиозно, защото нямах силите за това. Имах много работа преди да разработя новото си аз, което никой да не разпознава.
Осигурих си добро скривалище ... няколко поредни скривалища, където да сваля излишните килограми, както и да подхраня и да се погрижа за късата ми коса, която нарочно на места подстригвах нула номер.
Когато настъпи добро време, успях да забравя за висящата кожа и да си остана само с белезите на хирургичните намеси. Боядисах се руса за още по-голям ефект и смених най-изразителната част на лицето ми - носът.
Ще си призная, че не ми беше лесно да постигна всичко това, но отказвах да се върна в токсичното общество, в което години наред живях. Нищо не ме мотивира повече да се променя от аристократичните говеда, с които трябваше да общувам.
Разбира се, не мога да поставя всички под един знаменател, защото намирах приказка с роднините ми, но бях сигурна, че и те не ме харесват достатъчно, за да ми отделят много от времето си. Смея да твърдя, че основно си приказвах с братовчед ми Кай, но въпреки всичко нищо не ми липсва от този свят. Достатъчно съм вглъбена в работата си сега - козметичните ми продукти Pure Elegance вървят добре сред потенциалните купувачи. Виждам много заблудени, много подобни на Кийра Муур, която не мога да забравя, но и не желая да виждам.
Отдала съм се на това, заедно с алхемичните реакции, които действат вълшебно с нужните билки. Не мога да подмладя никого, но начина, по който продуктите действат на лицата на жените и мъжете, че чудесен. Придават свежест и силен аромат, който не дразни, а само гали сетивата.
Занимавам се с това вече от няколко години и не съм се чувствала по-добре.
Понякога виждам познати лица, но те не ме отразяват, а понякога ме спират, за да си поговорим сладко, защото не ме познават, а аз им се смея вътрешно колко плитки са в същността.
А моята - тя е съвършеността, която не заслужават,

* обсъдено е с Кай
grace -
Pure-blood Evarrim
grace -
Posts : 104
Върнете се в началото Go down
Нед Сеп 17, 2023 7:37 pm
Accepted
Добре дошли в света на Авликейн!
Не забравяйте да се запознаете с Форумния кодекс и да се забавлявате!
- luca -
Admin
- luca -
Posts : 2348
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Идете на :
Не Можете да отговаряте на темите
 :: It's time to write a new story :: Characters files-