Credits CodesCodesForum logoCodingCreditCreditWelcomeСветът на Aвликейн, наричан също Авликени, се сформирал отдавна – вихрушка от прах и скала, които се слели в планета около гравитационното привличане на искра от най-чистата енергия, наречена Нексус. Животът се родил от елементите, които се сливали на повърхността, и магията, скрита в сърцевината му. Първичните Елохим дали живот на расите, предавайки управата над света на Седем божества. Три епохи и една Велика война по-късно... доброто и злото са загубили яснотата, която имаха в самото начало на всичко. Докато магьосническите фракции се борят за надмощие помежду си, а останалите раси се разкъсват от вътрешни междуособици, светът е все по-застрашен от настъплението на мрака отвъд... Отворете очите си за силите на магията и вземете оръжие, за да защитите Нексус! Или може би предпочитате да изчакате своя ред, за да се сдобиете с повече власт, или да бъдете сред свръхествествените раси, хванати между двете страни? Възможностите са безкрайни и изборът е ваш! NavigationSIMPLE RULES STORYLINE FACE CLAIMSUSERGROUPS CANON CHARS PRE-MADEANNOUNCEMENTSFORUM GUIDEVALON CITYWhat's new?12TH
Apr 2024
Бе направена проверка на активността.
6TH
Apr 2024
Активно е седмото Масово събитие на форума.
6TH
Apr 2024
Форумният скин е обновен.
22ND
Jan 2024
Добавено е по 1 свободно място в групата на серафимите и на архедемоните.
Вход

Забравих си паролата!

Active stuff
Latest topics
» they have let me burn and left me smoking all my live
"I wonder if your therapist knows everything about me." EmptyToday at 5:00 pm by little flame

» Запазете своя лик
"I wonder if your therapist knows everything about me." EmptyToday at 2:24 pm by little flame

» Върнете своя герой
"I wonder if your therapist knows everything about me." EmptyToday at 11:07 am by cassia vespera.

» "While seeking revenge, dig two graves - one for yourself.”
"I wonder if your therapist knows everything about me." EmptyПон Май 13, 2024 9:12 pm by - luca -

» born to demon..
"I wonder if your therapist knows everything about me." EmptyПон Май 13, 2024 1:40 pm by theo.

» Set my heart on fire Pour gasoline all over my desire When I go up in flames, I'm burning bright I'll tell you it's too late to apologize
"I wonder if your therapist knows everything about me." EmptyПон Май 13, 2024 12:41 am by - luca -

» With each passing year, the shadows take their toll. But you remain.
"I wonder if your therapist knows everything about me." EmptyНед Май 12, 2024 11:49 pm by - luca -

» Maksimilian
"I wonder if your therapist knows everything about me." EmptyНед Май 12, 2024 6:10 pm by - luca -

» Вземете готов герой
"I wonder if your therapist knows everything about me." EmptyНед Май 12, 2024 1:32 pm by - luca -

Border
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 18 потребители: 12 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

aleksander kalyazin., ardene., e.remus, eridan;, Insignia., Katrina Mason, little flame, Melora, moran knox., scarlett ashenford., valeria;, Valtorin

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 90, на Пон Апр 29, 2024 5:44 am

"I wonder if your therapist knows everything about me."

 :: It's time to write a new story :: Characters files Предишната тема Следващата тема Go down
Чет Яну 25, 2024 12:42 am



"I wonder if your therapist knows everything about me." 06d695f4e4f1d8fa84e6daaded61d977687b8d8c



you are doomed


lady Elayane
Created in the First age
by the evarrim Eliza Maven
vampire lady
FC : Sabrina Carpenter

Oh, the things that you do in the name of what you love



От най-ранните дни на Авликейн, когато тъмните владетели на нощта се създаваха от еваримите, Илейн се появи като първото и най-съвършенно творение на своята създателка Илайза. Водена от незнайни до този ден подбуди, младата дъщеря на Аела смело бе извадила своят образ от огледалото, давайки живот на своето кръвожадно творение. На пръв поглед бяха идентични. Но само на пръв. Илейн, въпреки своята нежност и залъгваща крехкост, разполагаше с лукава природа, която я различаваше от Илайза. Нейните сини очи отразяваха море от емоции - от сладка невинност до дива страст, но винаги с острието на интригата и хиляди скрити планове в тях. Може би точно тази нейна находчивост и предвидливост, както обичаше да ги нарича самата тя и бяха позволили да оцелее през дългите хилядолетия на своето съществуване. И не само това, ами и да предпази своята създателка от владенията на Одеон и съдбата, която бе сполетяла много от еваримите, осмелили се да създадат един от тях. Но не всеки успа да спаси. В турбулентните времена на Втората епоха бе загубила своят любим от ръцете на лорд Ривет Бездушния. Макар и мотивите зад тази случка да оставаха скрити за всички други освен за двамата вампирски лордове това бе образувало огромен рифт между тях и техните създадени за вечни времена.  

Историята е обсъдена с Ривет.  




elayane.
Vampire lady
elayane.
Posts : 131
Върнете се в началото Go down
Чет Яну 25, 2024 2:19 am
Accepted
Добре дошли в света на Авликейн!
Не забравяйте да се запознаете с Форумния кодекс и да се забавлявате!
- luca -
Admin
- luca -
Posts : 2348
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Идете на :
Не Можете да отговаряте на темите
 :: It's time to write a new story :: Characters files-